Reklamu a připomínky k blogu můžeš psát SEM

Únor 2012

Pád

24. února 2012 v 18:43 | Lucka
Nedávno jsme ve škole dostali za úkol vypracovat projekt. Jako pomoc jsme dostali papír A4 a na něm osnovu podle které máme psát. Dlouho jsem se rozhodovala o jaké knize budu psát dokud kámoška nepřišla do školy úplně nadšená že četla nějakou knihu o andělech. Mylsela jsem, že to bude další kravina a moc jí nevnímala, ale nedalo mi to a knihu jsem si od ní půjčila. Oball byl zajímavý a zárověň tajemný... Hned ten večer jsem se pustila do čtení zaujalo mě to natolik, že jsem jí měla za dva dny přečtenou (318 stran). Pak byla ovšem ta těžší část: napsát referát. Znuděná už jen z představy že budu někomu vyprávět o knize jsem se pustila o práce. Text jsem měla hned, ale zbytek stránky byla pázdná- nedalo mi to a nakreslila postavu plačící dívky v tmavě modrách šatech. Dopadlo to přímo výborně. Učitelce se práce moc líbila a snad dostanu za jedna...

Škola

20. února 2012 v 19:16 | Lucka
Ve škole nás toho naučily už hodně, ale to co budeme praxi opravdu potřebovat se nikdy na škole nenaučíme. Naučí nás jedině život samotný! Když si vemu to, že co jsem se naučila za těch skoro 7 let co jsem na škole jsem se naučila a pamatuji si to nadále je jen čtení a psaní. Na střední si vědomosti obohatím zase o něco nového a těžšího. A na vysoké všechnu dřinu na školách ukončíme a dostaneme diplom, který nám v závěru nebude k ničemu. Najdeme si dobrou práci kvůli dipmlomu, budeme 40 let pracovat pořád dokola a pak půjdeme do důchodu a diplom nám bude k ničemu. Nechci končit umrtím, ale musím, protože když umřeme vzpomenou si jedině naše děti nebo vnoučata na některé ani ty ne! Takže jediné co po nás zůstane je diplom a mramorová deska s naším jménem a datem narození a úmrtí.

Kdyby?!

18. února 2012 v 19:32 | Lucka
Kdyby nebyl spor s rodem Kapuletů a Monteků, Romeo by nikdy nepozanal Julii na plese na kterém neměl co dělat, nenavštěvoval by jí pod balkonem s milostnými verši a růží, nezamiloval by se do ní a oba by neumřeli. On byl otráven jedem, ona se z lásky k němu probodla dýkou. Jedná se o milostné drama od Wiliema Shakespeara o kterém určitě každý slyšel nebo ho dokonce viděl nebo četl. Bylo natočeno několik verzí jako film, ale také jako balet nebo jako hra v divadle. Četla jsem knihu Romeo a Julie - moc se mi to líbilo bylo tam vše co má být od lásky přes zradu až po smrt. Všem doporučuji přečíst!!!

Zima 2012

17. února 2012 v 15:39 | Lucka
Byla jsem týden na horách a dost jsem fotila! Byla jsem v Krkonoších nedaleko Špindlu. Byla jsem jak v pohádce všude bílo a šistý vzduch. Tady je pár fotek:

Pravda

12. února 2012 v 10:21 | Lucka
Druhá šance není šance, ale láska!

Vtip č. 1

12. února 2012 v 10:20 | Lucka
Zamiloval se chlapec do dívky, přiznal jí své city a dívka mu hned položila dvě otázky:
"Máš dva Mercedesy?"
"Nemám." odpověděl chlapec
"Máš dvoupatrový dům?"
"Noo,ani ten nemám" smutně odpověděl.
"Tak se tedy nemáme dál o čem bavit." chladně odvětila.
Zlomený chlapec šel pro radu k otci. "Nevím co ti mám řict synu. Když jí tolik milujes, můžeš nakonec prodat Bentley i Lamborghini a koupit místo nich dva Mercedesy,ale abychom bourali dvě patra domu kvůlil nějaké cuchtě se mi zdá hloupé!

Zahrajem si slovní fotbal?

11. února 2012 v 10:15 | Lucka
Zahrajem? Tak jo. Začínám slovem opice

Další moje díla

10. února 2012 v 18:47 | Lucka
Přidávám další obrázky nudila jsem se- jak jinak :

Postavy

10. února 2012 v 18:43 | Lucka
Rozhodla jsem se, že sem vložím pár svých obrázků co jsem kreslila. Nejsem žádný umělec ale kreslení mě baví víc než cokoli na světě, možná stejně jako bojový sport který dělám jiu-jitsu. Ale to je jedno dám sem pár obrázků doufám že se budou líbit v každém připadě přidejte komentář a ohodnoťte prosím. Omlouvám se, ale stávkuje nám sken. Moje obrázky tady:

Měli to být tři stejné postavy, alenějak to nevyšlo
to jsem kreslina na výtvarce dostala jsem za 1 tak se jí to asi líbilo
Moje první kreslená hlava měla to být Lindsay Lohan
Měla to být Charlize Theron moje druhá hlava
Konec

Reklamy

10. února 2012 v 17:47 | Lucka
Sem můžete psát reklamy - jakékoli. Viděla jsem to u hodně blogerů že mají v menu záložku reklamy tak tady jí máme-mám taky. Můžete sem tedy psát...

Tma

7. února 2012 v 12:42 | Lucka
Když jsem byla malá, hrozně jsem se bála spát sama v pokoji ve kterém byla hrozná tma . Bála jsem se že pod postelí někdo je, a že mě unese, ale nikdy jsem neměla takovou odvahu se pod tu postel kouknout...
Radši jsem byla schovaná pod postelí a potichu se bála. Rodiče mi občas nechvali rozsvícenou lampičku na nočním stolku, ale to nepomáhalo světlo, které s ní vycházelo dosvitlo jen na okraje stolku. Zní to možná, jako že jsem srab, ale já se za to nestidím- nevidím důvod, podle mě nejsem jediná kdo se v dětství bál a možná se i bojí v pubertě... No už jsem vyrostla a tmy se nebojím! Dost mi pomohlo když jsem jela na tábor a měl jsem noční hlídku cca ve 2 hodiny ráno! No a k tématu i pár fotek:
http://www.webnoviny.sk/fotografia/66106/velka/tma-svetlo.jpg

Mayský kalendář - 2012

3. února 2012 v 11:32 | Lucka
Mayský kalendář začíná datem 3113 před n.l. a končí právě roku 2012 n.l.. Problém je v tom, že dny se na zemi za tuto dobu zkracovaly, či prodlužovaly a nebyly počítány tak přesně jako nyní. Taktéž nemůžeme vědět jak přesný je náš rok - náš kalendář se počítá od narození Krista, což odpovídá roku 0, ale nikdo s jistotou neví, zda počítáme správně, zda již dávno rok 2012 nebyl. Taktéž nemůžeme vědět, že se jak a kdy začali počítat Mayové. Nevíme, jak přeně určili rok, ve kterém se nacházeli a kolik to bylo skutečných let od roku 3113 před n.l.
Některé zdoje udávají, že Země, pohybující se sluneční soustavou, zároveň prochází galaktickými, chvějícími se paprsky, které přicházejí z jádra galaxie. Mayové věřili, že sluneční soustava prodělá po tomto velkém cyklu, trvajícím 5125 let, což je doba, za kterou Země zcela projde výše uvedenými paprsky, obrovské změny, nazývané galaktická synchronizace. V dokumentu, který se objevil na internetu je toto chápáno jako výměna zemských pólů v důsledku specifického postavení planet a Slunce. Ovšem Mayové to viděli tak, že nastane pouze očista lidstva, dobří zůstanou, špatní zaniknou a svět vstoupí do své další etapy, která bude opět trvat 5125 let a poté se vše bude opakovat.


Opislost

3. února 2012 v 10:16 | Lucka
"Nebyl sem zas tak opilý!","Vole hodil si mým křečkem a řval u toho: PÍKAČU VOLÍM SI TEBE!!, Pak si byl zalezlý ve skříni a křičel "To né, vchod do Narnie nefunguje!, Stál jsi v krbu a neustále křičel "Příčná ulice!, Ještě jsi si vzal starou čajovou konvici mojí babičky, začal jsi ji leštit a říkal jsi: Gine vylez.. vím, že tam jsi!, Zul jsi si botu a řval: Té které padne, bude moje žena!, A pak jsi řval na moje auto "Optimusi já vím že jsi to ty TRANSFORMUJ SE!, Ve špajzu jsi rozbalil všechny čokolády a říkal jsi že hledáš Wonkův Zlatý kupón!!, Ty vole, dával si sádrovému trpaslíkovi ponožku a řval jsi "Dobby jsi volný", Pak jsi vzbudil moji mamku se slovy: " Šeherezádo, miláčku, MILUJI TĚ!!, A zbytek noci jsi strávil ve vypuštěném bazéně s tím, že hledáš Nema, A když ses konečně vracel domů, objímal si nějakého vousatého bezdomovce a nadšeně křičel: Brumbále, ty žiješ!"

Prázdniny

3. února 2012 v 10:03 | Lucka
Protože máme od 6.2. - 12.2. jarní prázdniny. Jedeme s mámou na hory za tetou, bydlí s manželem a dětmi v Krkonoších nedaleko Vrchlabí. Moc se těšíme! Nebudeme tam lyžovat, protože já lyžovat neumím :( Stějně se tam moc těšíme a doufám že se mi tam bude líbit jako každé jarní prázdniny strávené na horách...
A já se ptám jak vy strávíte jarní prázdniny?

Jak mohou...!?

3. února 2012 v 9:47 | Lucka
Jak můžou rodiče chtít aby jsme se chovali slušně když?
Tarzan žije napůl nahý
Popelka se vrací domů o půlnoci
Pinocchio stále lže
Alladin je král zlodějů
Batman jezdí 480 km/h
Šípková růženka je líná
a
Sněhurka žije doma se sedmi chlapama

K čemu je škola?

3. února 2012 v 9:46 | Lucka
Matematika: Mám kalkulačku
Čeština: Mluvit umim
Fyzika: Fyzikář ze mě nikdy nebude
Výtvarka: Čtvereček,Kolečko,Obdelníček.....Nakreslit umim
Biologie: Zvíře poznám.Nebo snad ne?
Angličtina: Strejda Google stačí
Tělocvik: Chodit umim
Zemám: Sever,Jih,Západ,Východ
Dějepis: Vim co bylo včera